Lietuvai minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, kviečiame prisijungti prie virtualių skaitytojų būrio. Skolinkitės ir skaitykite elektronines knygas portale www.ibiblioteka.lt. Ieškoti el. knygų ir jas pavartyti čia galima be jokio prisijungimo, o pasiskolinti elektroninius leidinius skaitymui visai paprasta – Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos skaitytojai portale ibiblioteka.lt gali naudoti tuos pačius prisijungimo duomenis, kuriuos visada naudoja, užsisakydami „tikras“ knygas iš bibliotekos katalogo. Skaitykite patogiai įsitaisę savo namuose. Visos el. knygos – nemokamos. Vienintelis dalykas, ko reikia – tai kompiuteris ar išmanusis telefonas ir interneto ryšys.

El. knygos interaktyvioje bibliotekoje ibiblioteka.lt

KAS?

Portale ibiblioteka.lt galima rasti ir skaityti lietuvių autorių ir į lietuvių kalbą išverstas elektronines knygas. Šiandien čia galite rinktis iš daugiau kaip 2 000 el. knygų.

KUR?

Užsisakyti el. knygas labai paprasta! Visiems, turintiems LIBIS skaitytojo pažymėjimą, papildomai užsiregistruoti nereikia – norint naudotis visomis portalo paslaugomis tereikia prie jo prisijungti. Visos portalo paslaugos pritaikytos ir mobiliesiems įrenginiams. El. knygoms skaityti yra būtinas interneto ryšys.

KADA?

Pasiskolintas el. knygas galima skaityti 14 kalendorinių dienų (yra galimybė šį laikotarpį pratęsti du kartus) bet kur, kur jums patogu. Vienu metu galima skaityti ne daugiau kaip 2 el. knygas.

KAIP?

Patogiai. Keiskite šrifto dydį, teksto ir fono spalvą. Pagrindiniame knygos lauke taip pat galima užsirašyti kilusias mintis, įvertinti knygą, kurti savo leidinių kolekcijas, knygoms priskirti reikalingas paieškos žymas.

El. knygų sąrašą rasite čia

Mokomąjį filmuką, kaip naudotis el. leidinių skolinimosi skaityti paslauga rasite čia

Smagaus el. knygų skaitymo!

Joomla SEF URLs by Artio