Virginija Kulvinskaitė-Cibarauskė - literatūrologė, literatūros kritikė ir poetė, humanitarinių mokslų daktarė.
Gimė 1983 metais.
Rašyti fikciją – eilėraščius, prozos fragmentus, apsakymus, pramanytus dienoraščius – pradėjo ankstyvoje paauglystėje, gal net vaikystėje. Pasak jos, rašymas yra būdas pažinti save ir pasaulį taip pat tai yra ir labai asmeniška, prasminga, nesuteršta veikla, nes rašanti tik tuomet, kai iš tiesų norinti, ir būtent taip, kaip norinti. Buvimas rašytoja jai yra viena iš veiklų, viena iš jos tapatybių.
Savo pirmąją poezijos knygą "Antrininkė" kūrėja išleido šiandien Lietuvoje dar kiek neįprasta leidybos forma: eilėraščių rinkinys pasaulį išvydo nemokamos, laisvai platinamos elektroninės knygos formatu ir tik vėliau knyga pasirodė itin mažo tiražo popieriniu pavidalu. 2019 metais knyga „Kai aš buvau malalietka“ pateko į Metų knygos rinkimų penketuką suaugusiųjų kategorijoje.

Bibliografija:
Antrininkė [Elektroninis išteklius] : poezija. - Vilnius, 2017.
Kai aš buvau malalietka. – [Vilnius] : Kitos knygos, [2019].

Apdovanojimai:
2017 m. – eilėraščių rinkinys „Antrininkė“, pateko į kūrybiškiausių knygų dvyliktuką, renkamą Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto.
2017 m. – Vytauto Kubiliaus (1926-2004) premija už esmines problemas bei idėjas keliančius, savitu stiliumi pasižyminčius literatūros kritikos straipsnius bei recenzijas, už įvairiopą aktyvią ir principingą literatūros kritikės veiklą.