Nuotoliniu būdu darbuodamiesi Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos darbuotojai skaitmeninėje erdvėje ne tik organizuoja virtualius įvykius, palaiko iniciatyvas, dalijasi svarbiausiais aktualios informacijos aspektais, bet ir kuria specialius informacinius-mokomuosius filmukus.

Pristatome ir kviečiame naudotis mūsų Išmaniosios jaunimo erdvės kūrybingosios darbuotojos Agnės Grigaliūnienės darbo vaisiais (jos darbą nuotoliniu būdu gali tinkamai įvertinti tik tie, kurie šiuo metu taip pat išmaniai vienu metu žongliruoja aplink zyziančiais pižamuotais vaikučiais, barščių puodais ir planšetinio kompiuterio klaviatūra).

Pateikiame nuorodas į Agnės sukurtus trumpus filmukus:

Nežinote, kaip pratęsti knygų laikymo terminą internetu ir kaip rezervuoti leidinį iš elektroninio Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos katalogo? Spauskite ČIA.

Jums dažnai tenka internetu persiųsti didelius failus? Nesudėtinga pamokėlė, kaip naudotis specialiai tam skirtu portalu WeTransfer ir pačiu paprasčiausiu būdu el. paštu persiųsti įvairius failus. Spauskite ČIA.

Dar vienas mokomasis filmukas – apie tai, kaip lengvai ir paprastai užrašyti tekstą ant norimos nuotraukos. Jums nereikės siųstis jokių programėlių! Šiuo būdu galite naudotis tiek kompiuteriu, tiek telefonu. Spauskite ČIA.

Asociatyvi nuotrauka iš: www.iconfinder.com

Joomla SEF URLs by Artio