Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos fojė erdvę užpildė įstabios fotografijos, iš kurių veriamais žvilgsniais bibliotekos lankytojus nulydi vaikai. Vaikų portretinių fotografijų paroda džiugina ne tik praeivio akį, bet ir širdį. Juk mažieji modeliukai – tikros asmenybės ir natūralūs pozuotojai, patikliai atsiveriantys prieš fotoobjektyvą.

Parodos „Vaikai“ autorė, fotografė Sandra Degutytė, kviesdama alytiškius apžiūrėti jos darbų ir pajusti juose slypintį vaikystės pasaulį, teigia:

„Be mūsų mažųjų atžalėlių nebūtų nei Mamos, nei Tėčio dienų, o pasaulis nebūtų toks džiugus ir šventiškas.“

Sandros Degutytės fotografijų paroda „Vaikai“ Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje (Seirijų g. 2) bus eksponuojama visą liepos mėnesį. Maloniai kviečiame apsilankyti. Ši paroda – tai priminimas mūsų bendruomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises, gerinti vaikų padėtį ir įgyvendinti Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvenciją.

…aš turiu teisę gyventi nieko nebijodamas… aš turiu teisę gyventi su savo mama ir tėveliu… kai aš sergu, man turi būti suteikta medicinos pagalba… aš turiu teisę lankyti darželį ir mokyklą… niekam nevalia manęs mušti… visi vaikai yra svarbūs… aš turiu teisę sakyti tai, ką galvoju… aš turiu teisę žaisti…

Jūratė Čėsnaitė

Ilonos Krupavičienės nuotr.

Joomla SEF URLs by Artio