Kultūros ministras Simonas Kairys viešėjo Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje surengtame Lietuvos Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos visuotiniame narių susirinkime, kuriame pasveikino jo dalyvius ir pasidžiaugė reikšmingu bei prasmingu bibliotekų vaidmeniu mūsų visuomenės gyvenime.

„Lankydamasis šalies savivaldybėse matau, kad būtent bibliotekos jose yra šviesos ir pozityvumo židiniai. Turbūt ir negali būti kitaip – juk būtent knygos yra pagrindinė kultūros ląstelė, nuo kurios pradeda formuotis ir bręsti žmogaus asmenybė“, – kalbėjo ministras S. Kairys.

Jis taip pat įteikė dvi padėkas: ilgametei Alytaus Jurgio Kunčino vešosios bibliotekos vadovei Giedrei Bulgakovienei ir Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorei Renatai Rudienei už jos aktyvią veiklą asociacijoje.

Renginyje taip pat surengti asociacijos prezidento, tarybos ir revizoriaus rinkimai. Nuoširdžiai sveikiname Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos direktorę Danguolę Abazoriuvienę, kuri perrinkta asociacijos prezidente, ir linkime jai kuo didžiausios sėkmės, ištvermės bei pradėtų darbų tąsos!

Kultūros ministerijos inf.

Vygaudo Juozaičio nuotr.

Joomla SEF URLs by Artio