„Man labiausiai patinka piešti, tapyti žmones, gėles ir gyvūnus“, – sako Genė Ginkevičienė, ilgesingai žvilgsniu glostydama savo tapytus paveikslus ir mintydama apie nugyventą jau išties nemažą gabalą gyvenimo. Pasitaikiusi galimybė surengti savo kūrybos darbų parodą ir parodyti ją alytiškiams autorei patinka.

Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro socialinė darbuotoja Renata Krikščiūnienė, organizuodama Genutės paveikslų parodą Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje, žavisi globotinės kūrybinga ir gyvybinga natūra. Pati autorė, nors jau garbaus amžiaus, betaikydama savo parodai pavadinimą, galiausiai išrenka šelmišką ir provokatyvų – „Meilės vasara“.

Parodos autorė Genė Ginkevičienė gimė 1949 metais Pailgamiškio kaime, Anykščių rajone. Tapyti pradėjo dar vaikystėje. Mokėsi Kauno menų mokykloje, tačiau, nepalankiai susiklosčius aplinkybėms, jos taip ir nebaigė. Jos paveikslai yra kupini aistros, dvelkia atvirumu, meile gyvenimui.

Genės Ginkevičienės tapybos darbų parodą Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos fojė bus galima apžiūrėti nuo spalio 5 iki 22 dienos. Paroda „Meilės vasara“ – Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro vykdomo projekto „Būkime sveiki ne tik kūnu, bet ir siela“ dalis.

Jūratė Čėsnaitė

Ilonos Krupavičienės nuotr.

Joomla SEF URLs by Artio