Akcija „Alytiškis – alytiškiui" skaičiuoja ketvirtus gyvavimo metus. Šia proga Alytaus miesto Socialinių paslaugų centre vyko padėkos renginys prie akcijos prisidėjusiems alytiškiams, šalia socialinių paslaugų centro buvo pasodintas ketvirtasis simbolinis ąžuoliukas.

Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius dėkojo už alytiškių gerumą, prasmingos akcijos įgyvendinimą ir reikšmingą Socialinių paslaugų centro darbą. „Akcijos pavadinimas „Alytiškis – alytiškiui" parodo, kad esame tarsi viena graži šeima, esame pasirengę padėti vienas kitam. Džiugu girdėti, kad tokiais gražiais darbais alytiškiai padeda tiems, kam to labiausiai reikia. Noriu padėkoti Jums visiems ir, žinoma, šiai įstaigai už reikšmingą ir nuoširdų darbą", – padėkos žodžius sakė V. Grigaravičius.

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro direktorė Gita Špucienė pasidžiaugė, kad prisijungusių prie akcijos skaičius kiekvienais metais auga. „Gerumas – tai mūsų mintys ir rūpestis. Gerumas yra tai, kas brangu kiekvienam – mūsų laikas. Džiugu, kad gerumu dalijasi ne tik įstaigos lankytojai, darbuotojai, bet ir žmonės už jos ribų ir šis ratas kiekvienais metais plečiasi. Ačiū Jums, kad atradote laiko ir esate šiandien čia, esate su mumis nuolat", – linkėdama susirinkusiems šiltų ir jaukių emocijų sakė G. Špucienė.

Renginio metu susirinkusiems įteikti padėkos angeliukai. „Jeigu tiesa, kad angelai neša laimę, labai norėčiau, kad būtumėt laimingi", – įteikdama atminimo dovanėles sakė G. Špucienė. Padėkos angeliukas atkeliavo ir į Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos Vidzgirio filialą – džiugu, kad toks įvertinimas šiai bibliotekai įteikiamas jau antrąkart.

Akcija „Alytiškis – Alytiškiui" Alytaus miesto socialinių paslaugų centre pristatyta dar 2013 m. balandžio 24 d. Renginio metu buvo pasodintas pirmasis ąžuoliukas ir ši tradicija tęsiama kasmet. Norinčiųjų ir galinčiųjų padėti vaikus auginančioms nepasiturinčioms šeimoms Alytaus bendruomenėje.

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro inf.

Joomla SEF URLs by Artio