Lietuvos bibliotekininkų draugija balandžio 24–30 dienomis šalies gyventojus buria į 17-ąją Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę. Jos šūkis: „Tu esi biblioteka. Tu gali ją keisti. Kurkime biblioteką kartu.“ Bibliotekos gali ir turi būti tokios, kokių reikia skirtingiems į jas ateinantiems žmonėms. Kiekvieno nuomonė yra svarbi ir gali tapti įkvėpimu bibliotekoms keistis.

Šių metų Nacionalinę bibliotekų savaitę Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos Vidzgirio  filialas pradėjo su mažiausiais bibliotekos bičiuliais. Balandžio 24 d. rytmetį Vidzgirio  bibliotekoje Alytaus lopšelio-darželio „Volungėlė“ ir Alytaus lopšelio-darželio „Du gaideliai“   ugdytiniai atidarė savo darbelių parodą „Mano knygelė“.

Mažieji bibliotekos bei knygos gerbėjai savo darbelius pristatė linksmai: deklamavo eiles apie knygeles, pašoko bei dainelę apie meilę knygai padainavo. Tarp vaikučių  smagiai sukosi Astridos Lindgren knygelės „Pepė Ilgakojinė“ herojai.

Vaikų  darytos knygelės linksmos, spalvingos, kūrybiškos. Tokios, kokios tik vaikystės vaizduotėje ir būna. Kviečiame apsilankyti ir patiems pamatyti.

Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos Vidzgirio filialo inf.

Joomla SEF URLs by Artio