Pagrindinė bibliotekos užduotis - skatinti jaunąją kartą skaityti. Skaitymas skatina protinę veiklą, tobulina kalbos įgūdžius, padeda ugdyti vaikų dėmesio koncentraciją. Knygos ne tik suteikia informacijos, bet lavina vaizduotę, leidžia pasinerti į nuotykius bei įvairias istorijas.

Gruodžio 5 dienos rytmetį Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos Vidzgirio filiale apsilankė Alytaus „ Likiškėlių“ pagrindinės mokyklos antrokai .Susipažinti su „knygelių namais“  vaikučius į biblioteką atvedė mokytoja  Angelė Muliuolienė . Bibliotekoje vaikai atrado daugybę įvairiausių knygų: karpytų, žaislinių, garsinių, apie žvėris, žmogaus kūną...  Vaikai susidomėję vartė enciklopedinius leidinius, žavėjosi garsinėmis, gausiai iliustruotomis pasakų knygelėmis.  Apie tai kaip pasiimti, grąžinti knygeles, kaip jas saugoti, ką dar galima veikti bibliotekoje papasakojo bibliotekos darbuotojos.

Nemaža dalis vaikų, kurie iki šiol nebuvo bibliotekos lankytojai, tvirtai pažadėjo tapti ištikimais bibliotekos draugais.

Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos Vidzgirio filialo inf.

Joomla SEF URLs by Artio