Šiais elektronikos ir komercijos laikais įprasta dovanoti pirktinius Kalėdų atvirukus arba labai madinga „taupyti popierių“  ir siuntinėti vieni kitiems elektronines kalėdines atvirutes– ir dar ne vienam žmogui, o tą pačią atvirutę visam būriui draugų, artimųjų... Tačiau ar šie atvirukai mieli, nuoširdūs, asmeniški? Tikriausiai nelabai.

Pasidaryti kalėdinį atviruką Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos Vidzgirio filiale gruodžio 15 d. rytmetį susirinko Alytaus lopšelio-darželio „Volungėlė“ ugdytiniai.  Kaip tai padaryti gražiai, vaikučius pamokė Alytaus „Likiškėlių“ pagrindinės mokyklos mokytoja Gita Karnilienė.

Mažieji su didele meile lankstė, dėliojo, klijavo spalvotus lapelius, kol gavo gražiausias žalias, o kai kas ir raudonas eglutes.  Kruopščiai maži piršteliai klijavo „eglutes“  prie balto popieriaus lapo, kiekvienas įdėjo dalelę savo širdies. Taip ir gimė šiltas, mielas kalėdinis atvirukas. Vėliau  vaikučiai padeklamavo kalėdines eiles ir prižadėjo būtinai ant atviručių parašyti palinkėjimus savo tėveliams ir Kalėdų rytą pakabinti ant eglutės. Tegul artimieji  pajaučia mažų širdelių meilę.

Jei norite ir Jūs padovanoti nuoširdumą, padarykite atviruką patys ir užrašykite palinkėjimą.

Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos Vidzgirio filialo inf.

Joomla SEF URLs by Artio