Baigėsi 18-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė „Kartu mes kuriame ateitį“. Diskutavome šmaikščioje vaikiškoje konferencijoje apie šiuolaikinę ir ateities biblioteką, pristatėme, dalijomės perskaitytų knygų įspūdžiais. Vaikai – tai mūsų ateitis. Bet kaipgi sukursime ateitį be brandos ir išminties? Gal todėl ir užsimezgė Vaikų bibliotekos darbuotojų nuoširdus bendravimas su Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro gyventojais. Šaltuoju metų laiku bibliotekos darbuotojos skaitė centro gyventojams knygas, o jie buvo atvykę į Vaikų biblioteką.

Gegužės 2 dieną kartu su šauniu ansambliu „Kitoks“ (vadovė Genė Bartnykienė) bibliotekos darbuotojos pakvietė ten gyvenančius į Vaikų bibliotekos organizuojamą vaidybinę-koncertinę programą „Gerumo rytmetis“. Skambėjo muzika, eilės, linksmos istorijos. Dovanojome vieni kitiems gerą nuotaiką ir baltus, vėjy plazdančius vaikučių pagamintus angelus, atkeliavusius iš respublikinės parodos „Į žemę nusileido angelai“.

Dar ilgai nenorėjome skirstytis. Juk gerumo negali būti per daug. Todėl, gerdami kvapnią žemuogių arbatą, kartu dainavome apie jaunystę, brangią mamą ir svajones...

Vaikų ir jaunimo literatūros skyriaus inf.

Joomla SEF URLs by Artio