Tokiais žodžiais VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centras pasitiko gausiai susirinkusias įstaigos bendruomenės šeimas. Šalia neįgalaus, jau žilagalvio, lankytojo mamos sėdėjo sunkiau besiverčiančios šeimos mama su kūdikiu ant rankų. Ir tame buvo šventės esmė ir prasmė: „Mes visi kartu, mes lyg viena šeima, pas mus nėra nei geresnių, nei blogesnių“.

Gera buvo matyti ir svečių būrį: Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorių Vytautą Jastremską ir jo pavaduotoją Silviją Peštenienę bei Socialinės paramos skyriaus vedėją Sonatą Dumbliauskienę, šv. Brunono kverfurtiečio bažnyčios kleboną Valdą Simanaitį, VšĮ J.Kunčino bibliotekos Vidzgirio filialo vyr. bibliotekininkę ir seną įstaigos draugę Rasą Armanavičienę, Šaltinių pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoją ugdymui Gintarę Rakauskienę, Alytaus lopšelio-darželio „Volungėlė“ direktorę Aušrą Plytninkaitę.

Šventė prasidėjo padėka labdaros akcijos „Alytiškis – alytiškiui“ dalyviams. Akcijos iniciatorė ir pradininkė direktorė Gita Špucienė ir vyksta ji jau ne vienerius metus. Už gerus darbus, pagalbą sunkiai materialiai gyvenančioms šeimoms, Vaikų dienos centro lankytojams, rėmėjams ir geros valios žmonėms, įteiktos padėkos ir po raudoną rožės žiedą.

Šventės dalyvius  nuotaikingu pasirodymu pradžiugino ir dainas dovanojo  VšĮ Alytaus jaunimo centro vokalinės studija „Šypsena“ (vadovė Dalia Kazlauskienė). Gausiomis ovacijomis buvo sutiktas labai nuoširdus, linksmas ir beveik visus klientus apjungęs, Neįgaliųjų dienos centro lankytojų  spektaklis „Senas dvaras“ (scenarijaus, kostiumų autorė ir spektaklio režisierė užimtumo specialistė Dalia Akulininė). Vaikų dienos centro lankytojai suvirpino šventės dalyvių širdis daina „Tuk, širdele“.

Visas dėmesys, salėje sklandantis gerumas, buvo skirti susirinkusioms šeimos, buvo dėkojama už jų meilę, rūpestį bei atsidavimą, gebėjimą keistis, bei palaikyti vienas kitą. Atrodo, jog kiekvienas esantis šventėje, vertas įteiktos rožės ir pačių lankytojų rankomis darytos dovanėlės.

Šventės metu atidaryta  Neįgaliųjų dienos centro lankytojo Karolio Račkausko piešinių paroda (vadovė Dalia Akulininė), kurį, laikinai einanti direktorės pareigas, Asta Graužinienė pavadino „Metų atradimu“ ir įteikė padėkos raštą.

Šventės pabaigoje, šeimos nariai dalyvavo loterijoje. Laimėtojas buvo apdovanotas saldžia dovanėle.

Artimai pabendrauti, pasidžiaugti ir kartu pasidalini gerąją patirtimi šventės dalyviai buvo kviečiami prie arbatos puodelio.

Centras stiprus savo darbuotojų, lankytojų susiklausymu, noru gerai dirbti ir padėti vienas kitam. Seni žodžiai, bet kokie teisingi: „Vienybėje – stiprybė“.

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro inf.

Joomla SEF URLs by Artio