Pirmą kartą Vaikų bibliotekoje lapkričio 7 dieną įvairiomis spalvomis ir formomis suskambėjo performansas „Rudens akordai“.

Pasiruošimas prasidėjo prieš gerą mėnesį. Su mažaisiais bibliotekos bičiuliais rinkome gamtines medžiagas, jas džiovinome, vartėme ir skaitėme knygeles apie gamtą.

Šiandieniniame renginyje siūlėme įvairių veiklų. Alytaus „Volungės“ progimnazijos mokytoja Rūta Mockevičienė padėjo vaikams pagaminti rudenines mandalas, kurios papuošė bibliotekos erdves, o jų laisva ir nestabili kompozicija sukėlė skaitytojams nemenką iššūkį.

Alytaus „Vilties“ mokyklos-darželio vaikučiai noriai įsitraukė į džiaugsmingą kūrybinį procesą. Vaikai fantazavo, rinkosi spalvas ir formas, patyrė nuostabių emocijų. Mandalos gali būti atliekamos iš įvairių medžiagų. „Volungės“ progimnazijos mokiniai sukūrė įdomių mandalų net iš kruopų.

Susirinkusieji improvizavo skaitydami tekstus apie rudenį, linksmai skambėjo darnus akmenukų orkestras, vėjy plaikstėsi vaikų rašyti laiškai bitei, kiškiui, zylutei.

 Vaikų ir jaunimo literatūros skyriaus inf.

Joomla SEF URLs by Artio