Lapkričio 28 d. popietę į Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos Vidzgirio filialą atskubėjo Alytaus „Volungės“ progimnazijos  5 b klasės mokiniai su mokytoja Jurgita Dimšiene bei duomenų įvesties operatore Aušra Urbanavičiene. Edukacijoje „Išmaniosios technologijos“ (projektas „Prisijungusi Lietuva“), vaikai sužinojo, kad bibliotekose galima surasti ne tik knygų, žurnalų, „panardyti“ interneto platybėse, pažaisti kompiuterinius žaidimus, bet ir atrasti kitas išmaniąsias technologijas.

Padedami Išmaniosios jaunimo erdvės vyresniosios bibliotekininkės Agnės Grigaliūnienės mokiniai konstravo robotukus su Lego WeDo 2.0. Daug džiaugsmo moksleiviams suteikė galimybė žiūrėti pro virtualios realybės akinius.  Bibliotekinių procesų kompiuterizavimo inžinierius Sigitas Tunyla supažindino su dronu ir jo valdymu.

Vaikai mąstė, kaip palengvina darbą šiuolaikinės technologijos bei kiek daug dalykų galima su jomis nuveikti ir kokios naujovės laukia mūsų visų netolimoje ateityje, juk šiandienos mokslas žengia septynmyliais žingsniais.

Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos Vidzgirio filialo inf.

Joomla SEF URLs by Artio