Kiekvienais metais Saugesnio interneto savaite siekiama atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Vaikų biblioteka pakvietė jaunuosius skaitytojus dalyvauti interaktyvioje veikloje „Laikas prisijungus ir atsijungus“ bei diskusijoje apie saugų internetą. Alytaus Dainavos progimnazijos technologijų mokytoja V. Vaikšnorienė atsiliepė į mūsų kvietimą ir padėjo pasiruošti bei dalyvauti Saugesnio interneto savaitės renginiuose. Vaikai atliko interaktyvų testą, skaitė draugui skirtą laišką apie internetą, dalyvavo viktorinoje, aptarė veiklas ir laiką, leidžiamą be technologijų. Diskutavo, kiek laiko per dieną ar savaitgaliais praleidžia prie interneto, ką jame veikia, kokius žaidžia žaidimus, kokius socialinius tinklus naudoja.

Savaitės veikla leido dalyvavusiems susimąstyti apie atsakingą ir saugų buvimą internete bei prisiminti, kad galima linksmai ir turiningai leisti laiką su draugais. Renginių dalyvius pradžiugino saldžios Saugesnio interneto savaitės dovanėlės ir atmintinės.

Vaikų ir jaunimo literatūros skyriaus inf.

Joomla SEF URLs by Artio