Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka dėl koronaviruso grėsmės yra uždaryta. Karantino metu lankytojai neaptarnaujami. Perskaitytas knygas bus galima grąžinti pasibaigus karantinui.

Automatiškai generuojamus elektroninius laiškus prašome ignoruoti. Nei iš centrinės bibliotekos, nei iš filialų skaitytojų delspinigių už pradelstas dienas reikalaujama nebus. Knygų rezervacija neveiks – tai reiškia, kad rezervuotų knygų atsiimti karantino laikotarpiu galimybių nebus, net jei ir esate gavę automatiškai sugeneruotą kvietimą jas atsiimti.

Nuo kovo 13 dienos suplanuoti tiesioginiai renginiai atidedami vėlesniam laikui (prašome sekti mūsų informaciją).

Kviečiame dalyvauti nuotoliniuose renginiuose:

Garsiniai skaitymai vaikams - „KnygAntinas. Pas vaikus“ – tai bendras Alytaus miesto teatro ir Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos projektas, skirtas pradinių klasių moksleiviams. Projekto metu bus įgarsinta daugiau nei trisdešimt programinių kūrinių ištraukų, kurios, tikimasi, sužadins vaikų smalsą bei norą likusias kūrinių dalis perskaityti patiems. Visas įgarsintas knygelių ištraukas rasite Alytaus miesto teatro Youtube kanale – nuoroda ČIA. Vaikai, perklausę įgarsintų kūrinių ištraukas, kviečiami piešti, lipdyti, daryti karpinius ar bet kokia kita technika kurti iliustracijas, jas nufotografuoti ir siųsti elektroniniu paštu: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. arba Facebook žinute Alytaus Vaikų Biblioteka su prierašu: ponui KnygAntinui.

„Virtualūs margučių mūšiai“. Šios šv. Velykos visiems bus neįprastos. Karantinas pakoregavo išvykas, atidėjo susitikimus su artimaisiais. Tačiau tai nereiškia, kad ši graži pavasario šventė turi likti nepaminėta! Alytaus Vaikų biblioteka kviečia švęsti šv. Velykas drauge! Jūsų laukia įdomiausių Velykų skaitinių apžvalga ir kita naudinga informacija. Turėsite galimybę pasukti galveles, draugiškai pasivaržyti su kitais ir pasitikrinti, kiek žinote apie Velykų šventę. Kviesime dalintis savo velykinių kiaušinių fotografijomis ir visi drauge surengsime ne vieną virtualų margučių mūšį! Viskas vyks virtualioje erdvėje, tad nuo balandžio 8 dienos sekite visas naujienas Facebook paskyroje Alytaus Vaikų Biblioteka.

„Knygos, jungiančios kartas“. Kviečiame nupūsti dulkes nuo mylimų, daugybę kartų perskaitytų savo vaikystės knygelių. Skaitykime jas savo vaikams, anūkams, fotografuokime šiuos jaukius momentus! Nuo balandžio 16 dienos dalyvavimo renginyje sąlygos bus skelbiamos Facebook paskyroje Alytaus Vaikų Biblioteka. Sekite naujienas!

Skaitmeninės savaitės renginiainuoroda ČIA.

Skaitmeninio raštingumo mokymai karantino laikotarpiu persikėlė į skaitmeninę erdvę. Projekto „Prisijungusi Lietuva“ komanda jums siūlo pamokėles ir kitą medžiagą, kuri padės susipažinti su paslaugomis internete, išmaniojo telefono programėlėmis, skaitmeninių darbų galimybėmis, kaip saugiau elgtis socialiniuose tinkluose. Kviečiame naudotis laisva mokymų prieiga internete – nuoroda ČIA.

 

Gero ūpo ir tvirtos sveikatos!

Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos kolektyvas

Joomla SEF URLs by Artio