Vasara jau įpusėjo ir žeria mums savo džiaugsmus su kaupu. Prisipažinkime – akyse šokinėja atsipalaidavimo burbuliukai, basos kojos taip ir tiesiasi įbristi į dūzgiančias ir kvepiančias pievas, o siela trokšta patirti ką nors mielo ir įspūdingo. Bet trupučiuką norisi murmėti, kad šiuo metu nelabai galite sau to leisti?.. Ar tikrai?

Vasaros skaitykla, kiekvieną trečiadienį įsikurianti ant žolytės daugiabučių apsuptyje, tikriausiai šiuo metu yra ta kruopelytė malonaus pasibuvimo, kurios kaip tik dabar kažkam labiausiai trūksta.

Kas? VASAROS SKAITYKLA

Kur? Lauke prie Vidzgirio bibliotekos (Likiškėlių g. 12)

Kada? Trečiadieniais (liepos 20 ir 27 d., rugpjūčio 3 ir 10 d.) nuo 12 val. iki 16.30 val.

Liepos 20 dienos Vasaros skaityklos tema – „GAURUOTOS ISTORIJOS“, specialusis svečias – ŽIRNIS

Mūsų žaviajam šunyčiui Žirniui smalsu viskas ir visada (žinoma, tik ne tada, kai būna poguliukas). Todėl jis rimtai nusiteikęs pozuoja prie atverstos knygutės ir vaizduoja, kad skaito apie katinus. Ko nepadarysi, kad būtum priimtas į skaityklą. Nors pozavimas trunka vos kelias sekundes, o ir pats Žirnis nelabai gauruotas, tačiau polinkis bendrauti nugali viską. Tad mažasis keturkojis mūsų Vasaros skaitykloje ištempęs ausis klausysis istorijų apie jūsų augintinius ir elgsis gražiai (tikriausiai).

Maža ir jauki Vasaros skaityklos erdvė atvira visiems – tiek mažiukams, tiek suaugėliams. Draugiška gyvūnams Jurgio Kunčino viešoji biblioteka kviečia ateiti ir atsivesti savo socialius gyvūnus. Jauskitės jaukiai – mėgaukitės ir tyrinėkite!

Jūratė Čėsnaitė

Indrės Navickės nuotr.

Joomla SEF URLs by Artio