Tarpbibliotekinis abonementas (TBA) – knygų dalijimosi tarp šalies bibliotekų paslauga, kuria naudojantis viena biblioteka skolina dokumentus kitai. Nors ši paslauga visuomenei teikiama jau ne vienerius metus, nuo šių metų spalio 1 d. ji dar patrauklesnė – norimą knygą ar leidinį iš kitos bibliotekos galima užsisakyti visiškai nemokamai. Tad ir kiekvienas alytiškis, neradęs norimos knygos savo bibliotekoje, gali nesudėtingai ją užsisakyti iš bet kurios kitos Lietuvos bibliotekos.

Užčiuopę šį patogumą nemokamai naudotis didžiuliu jungtiniu visos Lietuvos knygų fondu, alytiškiai aktyviai plečia savo pažinimo galimybes. Pašėlę siųsdintis norimas knygas iš kitų bibliotekų Dzūkijos sostinės skaitytojai jau spėjo „uždirbti“ garbingą įvertinimą. Alytaus Jurgio Kunčino viešajai bibliotekai 2022 metais skirta Vilniaus regiono bibliotekų tarybos padėka už atnaujintos tarpbibliotekinio abonemento (TBA) paslaugos proveržį. Argi ne šaunu?

Studijoms, darbui ar pomėgiams prireikus reikalingos literatūros ir pasigedus jos bibliotekos knygų lentynose, siūlome ir toliau mielai naudotis TBA paslauga. Tai – greita, paprasta, patogu ir nemokama.

Dėl dokumentų užsakymo iš kitų bibliotekų kviečiame kreiptis į Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos periodikos skaityklos bibliotekininkę Vidą Veličkienę (el. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript., tel. Nr. (+370 315) 32 446). Ji jums padės surasti norimą knygą, o parsiuntus ją, informuos ir išduos.

Kviečiame pasinaudoti TBA galimybe ir taip prisidėti prie tvaresnės aplinkos, skatinančios dalijimosi ekonomiką. Tarpbibliotekinis abonementas – tai lyg savotiškas tvarus socialinis tinklas, vienijantis skaitytojų bendruomenę.

Joomla SEF URLs by Artio