Gyvenimas sukasi vis greičiau, mintis okupuoja rūpesčių virtinės, o žavingas poilsis po Dzūkijos pušele atrodo vis sunkiau pasiekiamas?.. Tokia situacija, tikriausiai, pažįstama daugeliui. Tačiau niurnėjimas čia tikrai nepadės, o išeitis paprasčiausiai laukia „už kampo“.

Geriausias vaistas nuo „perdegimo“ – nuoširdus panirimas į kultūrą. Pripažinkime, juk širdžiai mielam renginiui laisvą valandą savo planuose tikrai atrastume. Jaukūs pokalbiai su rašytojais, literatūros naujovės, meno parodos, paslaptingų kultūrų klubai, hipnotizuojantys rankdarbiai, akli pasimatymai su knyga... Visa tai ir dar daugiau kiekvieną mėnesį siūlo Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka.

Kaip patogiausia sužinoti apie renginius Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje?

Pirmas būdas – sekti informaciją bibliotekos interneto svetainėje – skiltyje „Mėnesio renginiai ir parodos“ ČIA;

Antras būdas – stebėti įvykius bibliotekos feisbuko paskyroje ČIA;

 

Trečias būdas – užsisakyti naujienlaiškius portale www.ibiblioteka.lt. Prisijungus eiti į „Mano paskyra“, tuomet skiltyje „Duomenų naudojimas“ pažymėti, kad sutinkate gauti bibliotekos naujienlaiškius:

Vieną kartą per mėnesį jus pasieks informacija apie bibliotekos organizuojamus renginius jūsų nurodytu el. pašto adresu. Savo sutikimus galėsite redaguoti bet kada, o taip pat atrasti ir kitų naudingų funkcijų.

Iki pasimatymo renginiuose!

Jūratė Čėsnaitė

Ilonos Krupavičienės nuotr.

Joomla SEF URLs by Artio