Spalį bibliotekoje karaliaus tapyba ir spalvos, nes 4 d. 16 val. Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos salėje (Seirijų g. 2) Alytaus lėlių teatro „Aitvaras“ įkūrėja, režisierė ir dailininkė Loreta Skruibienė pristatė naujausią savo tapybos darbų parodą „Drugelio efektas“!

„Kūryba šiuo metu man šiokia tokia beprotybė. O drugelio efektas būtent tai ir atspindi. Drugelio sparneliais plaku taip dažnai, kad atrodo sukelsiu cunamį“ – taip apie savo kūrybos vingius šiomis dienomis atsiliepia pati menininkė.

Apie autorę: Loreta – profesionali dailininkė-lėlininkė, sukūrusi 50 lėlių teatro repertuarinių spektaklių, tarptautinio lėlių teatro festivalio-konkurso „Aitvaras“ iniciatorė ir organizatorė, daugelio teatro edukacinių programų iniciatorė ir edukatorė, lėlių teatro „Aitvaras“ kūrybinių idėjų generatorė. Surengusi jau virš 20 personalinių parodų, dailininkė pripažįsta, kad didelę įtaką jos tapybos darbams, be abejo, daro jos ilgametis darbas teatre.

Spalvomis, emocijomis bei būsenomis turtingi paveikslai bibliotekos erdves puoš iki lapkričio 15 dienos. Būtinai apsilankykite!

Joomla SEF URLs by Artio