Viešpatie, koks gerumas –

Dar pagalvoja ruduo

Ir nusigręžęs užmiega

Vėsioj krištolinėj šarmoj.

Tarp neatpažįstančių žmonių,

Praplaukiančių ryto laiveliais.

Tarp melancholiškų melodijų,

Sklindančių iš estradų.  (Jurgis Kunčinas)

Dainų autorius ir atlikėjas Romas Naidzinavičius padovanojo miestelėnams tikrą dainuojamosios poezijos šventę. Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje (Seirijų g. 2) skambėjo jautrios melodijos, kurių dalis yra „užaugintos“ Romui gyvenant ir kuriant Alytuje.

Apie atlikėją: Dainas rašo nuo 1975 metų. Pirmieji muzikiniai, kūrybiniai, koncertiniai bandymai buvo klasėje ir kultūros namuose per šokius. Vėliau studijuojant Šiaulių universitete prasidėjo savęs ieškojimas kūryboje ir taip vyro gyvenime atsirado dainuojamosios poezijos žanras.
Muzikiniai projektai, pasiekimai: Bardų plokštelė „Dabar kai galima“. 1986 m. Respublikinio pilietinės dainos festivalio laureatas. 1986 m. „Debiutai“ diplomantas. TV muzikinės laidos – „Debesėlio pasakos“ ir „Muzika ir poezija“. Įvairių respublikinių festivalių dalyvis. Muzika vaikų spektakliui „Skersgatvio pasaka“. Vaikams dainelių knygelė „Visiems viena kregždutė“. 
Keletą metų yra organizavęs Alytuje dainuojamosios poezijos festivalį „Pilnaties atspindžiai“. Paskutinieji darbai Kaune – suorganizuotas koncertas „Rugpjūčio skliaute“, „Kauno Bardai Kaunui“, „Bardų Kalėdos“. 

Ruduo bibliotekoje buvo palydėtas su dainomis, gerų bičiulių apsuptyje. Ir ko gi daugiau reikia, kad niūrus ir tamsus rudens vakaras taptų bent kiek šviesesnis...

 

Joomla SEF URLs by Artio