Balandžio 27-osios rytmetį Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos Vidzgirio filiale, kaip ir visose miesto bibliotekose, vyko vaikų ir jaunimo piešinių akcija „Mano svajonių biblioteka“. Ji skirta Bibliotekų bei Bendruomenių metams. Akcijos data pasirinkta bibliotekų savaitės metu. Jos tikslas pakviesti žmones apsilankyti bibliotekose ir surasti jose sau mėgstamas veiklas.

Vidzgirio filiale akcija vyko bibliotekos kieme. Alytaus „Volungės“ pagrindinės mokyklos mokiniai kartu su Alytaus lopšelio-darželio „Volungėlė“ ugdytiniais visą mėnesį piešė savo fantazijų biblioteką ir akcijos dieną išpuošė bibliotekos prieigas. Mažieji bibliotekos bičiuliai savo piešiniais parodė kelią suaugusiems Vidzgirio bendruomenės nariams, kad jie kuo dažniau apsilankytų bibliotekoje ir tai jiems taptų maloniu bei prasmingu laisvalaikio praleidimu.

Nors šis pavasaris išties lietingas ir šaltas, tačiau akcijos dieną skaisčiai švietė saulė ir bibliotekos bei jos bičiulių sumanymas pavyko. Daug praeivių susidomėję stebėjo pačią akciją, o ir jai pasibaigus dažnas sustojęs gėrėjosi vaikų piešiniais. Nors sakoma, kad prieš vėją nepapūsi, labai tikimės, kad oras leis kiek galima ilgiau grožėtis vaikų piešiniais...

Vidzgirio filialo inf.

Joomla SEF URLs by Artio