Tradicine tapusi Europinė Kaimynų diena sukvietė į Vaikų biblioteką kaimynus iš Alytaus Dainavos progimnazijos, Jotvingių ir šv. Benedikto gimnazijų, Vidzgirio pagrindinės mokyklos. Bendruomeniškumas visų pirma prasideda nuo susipažinimo. O bendra veikla – vienas geriausių būdų tai padaryti. Todėl Kaimynų dieną netrūko šypsenų, juoko, muzikos ir smagių veiklų.

Mažieji Alytaus Vidzgirio pagrindinės mokyklos šokėjai, vadovaujami mokytojos Marijonos Markevičienės, džiugino linksmais šokiais, o skaitovai – skambiomis eilėmis. Ąžuolas Vaičaitis, Alytaus muzikos mokyklos mokinys, visus užbūrė saksofono muzikos garsais.

Išsidūkę svečiai grožėjosi Alytaus Dainavos progimnazijos mokytojos Daivos Grudzinskienės ir jos mokinių tapybos darbų paroda „Atgaiva“. Darbai ryškūs, šviesūs savo vizija, atlikti akrilu.

Visus susirinkusius nustebino ir pradžiugino į šventę atvykusi vilkšunė Griuna ir jos šeimininkai iš Alytaus kinologijos klubo „Cerberis“.  Daug gražių emocijų suteikė Griunos gebėjimai.

Pirštukų antspaudais įamžinę draugystę ir užrašę ŠAUNŪS KAIMYNAI svečiai fotografavosi prie KAIMYNŲ SIENELĖS.

Jau tradicija mūsų bibliotekoje tapusios Kaimynų šventės tikslas - atkreipti dėmesį į kaimynystės vertę ir svarbą, patirti buvimo kartu, vienybės, pažinties džiaugsmą.

Vaikų ir jaunimo literatūros skyriaus inf.

Joomla SEF URLs by Artio