Kviečiame naudotis prenumeruojamomis ir laisvos prieigos duomenų bazėmis:

 Duomenų bazės pavadinimas

Aprašymas

Prieiga

15min MAX

Šiuolaikiško ir unikalaus turinio naujienų portalas, kuriame taip pat rasite „The New York Times“, „The Atlantic“, „Quartz“, „New Scientist“, „Psychology Today“ ir kt. vakarietiškų periodinių leidinių straipsnių vertimus į lietuvių k.

Prieiga tik iš bibliotekos kompiuterių. Dėl prisijungimo kreiptis į darbuotoją. 

Delfi Plius

Naujienų portalas, kuriame rasite niekur kitur nepublikuojamą profesionalių publicistų, gabių naujokų ir solidžių užsienio leidinių turinį lietuvių k. Visos naujienos publikuojamos be jokių reklamų. 

Prieiga tik iš bibliotekos kompiuterių. Dėl prisijungimo kreiptis į darbuotoją. 

 

EBSCO Publishing

 

Viso teksto mokslinių straipsnių duomenų bazių paketas socialinių, humanitarinių, gamtos, ekonomikos, finansų, verslo, sveikatos apsaugos, medicinos, technikos mokslo sričių tema anglų ir kitomis kalbomis.

Prieiga iš bibliotekos kompiuterių ir iš namų. Norintiems naudotis duomenų baze ne bibliotekoje, suteikiami individualūs prisijungimo slaptažodžiai. Kreiptis į Knygų, periodikos ir interneto skaityklos darbuotoją arba el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. (laiške parašykite savo vardą, pavardę, bibliotekos vartotojo pažymėjimo numerį ir savo el. pašto adresą).

Prisijungimo adresas nuotoliniams vartotojams.

Infolex 

 

 

Lietuviška teisinės informacijos duomenų bazė, kurioje pateikiami teisės aktai ir praktika.

Galimybė naudotis centrinėse bibliotekos patalpose ir visuose filialuose.  Prieiga tik iš bibliotekos kompiuterių. Dėl prisijungimo vardo ir slaptažodžio kreiptis į darbuotoją. 

Lietuvos periodinės spaudos   bibliografinė straipsnių bazė 1994-2002 (archyvas)

 Lietuvos periodinės spaudos bibliografiniai įrašai 1994-2002 m.

Prieiga laisva.

Verslo žinios

Lietuvos verslo naujienų dienraštis, kuriame pateikiamos svarbiausios dienos naujienos, ekonomikos, politikos įvykių plėtros tendencijos ir prognozės.

Prieiga tik iš bibliotekos kompiuterių. Dėl prisijungimo kreiptis į darbuotoją.

Vyturys

Virtuali „Vyturio“ skaitmeninių knygų vaikams ir jaunimui biblioteka. Beveik 400 svarbiausių knygų mokyklai ir laisvalaikiui, atrinktų pagal amžių, temas ir vertybes.

Galimybė naudotis – tik Vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje (Topolių g. 21).

 

 

 

 

Joomla SEF URLs by Artio