Kviečiame naudotis prenumeruojamomis ir laisvos prieigos duomenų bazėmis:

 Duomenų bazės pavadinimas

Aprašymas

Prieiga

BNS

Didžiausia Baltijos šalių naujienų agentūra, teikianti svarbiausias politikos, verslo, kultūros ir kitų sričių naujienas iš Lietuvos, Baltijos šalių ir pasaulio.

Prieiga tik iš centrinės bibliotekos kompiuterių

 

 EBSCO Publishing

 

Viso teksto mokslinių straipsnių duomenų bazių paketas socialinių, humanitarinių, gamtos, ekonomikos, finansų, verslo, sveikatos apsaugos, medicinos, technikos mokslo sričių tema anglų ir kitomis kalbomis.

Prieiga iš bibliotekos kompiuterių ir iš namų. Norintiems naudotis duomenų baze ne bibliotekoje, suteikiami individualūs prisijungimo slaptažodžiai. Kreiptis į Knygų, periodikos ir interneto skaityklos darbuotoją arba el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. (laiške parašykite savo vardą, pavardę, bibliotekos vartotojo pažymėjimo numerį ir savo el. pašto adresą). Prisijungimas nuotoliniams vartotojams

  

  Infolex 

 

 

Lietuviška teisinės informacijos duomenų bazė, kurioje pateikiami teisės aktai ir praktika.

Galimybė naudotis centrinėse bibliotekos patalpose ir visuose filialuose.  Prieiga tik iš bibliotekos kompiuterių. Dėl prisijungimo vardo ir slaptažodžio kreiptis į darbuotoją.

 

  Lietuvos periodinės spaudos   bibliografinė straipsnių bazė 1994-2002 (archyvas)

 

 Lietuvos periodinės spaudos bibliografiniai įrašai 1994-2002 m.

 

 Prieiga laisva.

Naxos Music Library

Išsami muzikos duomenų bazė, kurioje pateikiami klasikinės, džiazo, pasaulio tautų folkloro, šiuolaikinės populiariosios, roko muzikos įrašai bei kompozitorių ir atlikėjų biografijos, muzikos terminų žodynas ir kt. informacija.

Prieiga iš bibliotekos kompiuterių ir iš namų. Norintiems naudotis duomenų baze ne bibliotekoje, suteikiami individualūs prisijungimo slaptažodžiai. Kreiptis į Knygų, periodikos ir interneto skaityklos  darbuotoją arba el. paštu: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.Prisijungimas nuotoliniams vartotojams

  Vyturys

Virtuali „Vyturio“ skaitmeninių knygų vaikams ir jaunimui biblioteka. Beveik 400 svarbiausių knygų mokyklai ir laisvalaikiui, atrinktų pagal amžių, temas ir vertybes.

Galimybė naudotis – tik Vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje (Topolių g. 21).

 

 

 

 

Joomla SEF URLs by Artio